Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome Krémová
508.10 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná sedacia súprava je skvelou voľbou pre oddych na záhrade alebo terase a prináša do vášho vonkajšieho priestoru dotyk elegancie a krásy.... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná sedacia súprava je skvelou voľbou pre oddych na záhrade alebo terase a prináša do vášho vonkajšieho priestoru dotyk elegancie a krásy.
Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné. Táto terasová sedacia súprava je vyrobená z masívneho akáciového dreva a je odolná voči poveternostným vplyvom.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:sivá / akáciakrémová / akácia
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 25 cm
Rozmery kresla:šírka: 80 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušiek: 10 cm
Hmotnosť:42,5 kg
Balenie obsahuje: 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška, 2x vankúš za chrbát
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 87 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 42400.000g |