Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome Krémová
321.70 €
Do obchodu
Tento set dreveného záhradného posedenia zaujme svojim vintage štýlom a je špeciálne designovaný pre vašu záhradu, terasu alebo iné vonkajšie bývanie. Set... Celý popis
Popis
Tento set dreveného záhradného posedenia zaujme svojim vintage štýlom a je špeciálne designovaný pre vašu záhradu, terasu alebo iné vonkajšie bývanie.
Set záhradného nábytku je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovou úpravou, je stabilný a má dlhú životnosť. Konferenčný stolík z masívnej drevenou stolovou doskou s lamelovým designom poslúži ako perfektná odkladacia plocha pre vaše občerstvenie, misy s ovocím, dekoratívne predmety a ďalšie nevyhnutnosti. Podušky s hustým polstrovaním vám ponúknu optimálny komfort a podporu. Stolík môžete kombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si svoje vlastné vonkajšie posedenie!
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 54 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 34 cm
hrúbka podušky: 8 cmhrúbka vankúša: 15 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 60,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
Rozmery stola:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:26,4 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1x konferenčný stolík1x rohová pohovka1x stredová pohovka2x poduška na sedák3x vankúš na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 26400.000g |