Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome Krémová
466.70 €
Do obchodu
Táto sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi. Rám z... Celý popis
Popis
Táto sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi.
Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, sedacia súprava je preto vhodná aj pre vonkajšie použitie.Odnímateľné podušky na sedadlá a operadlá sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť.
Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom látkovom prevedení. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Táto sedacia súprava sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Farba:prírodná hnedá / krémováprírodná hnedá / tmavo sivásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Rozmery lavice:šírka: 120 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 34 cmvýška podrúčiek od zeme: 60 cm
rozmery podušky na sedák: 54 x 47 x 8 cmrozmery podušky na operadlo: 52 x 47 x 15 cm
Hmotnosť:34,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x lavica, 4 x poduška na sedadlo, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,6 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 34600.000g |