Záhradná sedacia súprava 3 ks polyratan Dekorhome Čierna
173.30 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tejto modulárnej sedacej súprave.
Nábytok je vyrobený z odolného polyratanu, ručne vypletaného na práškovo lakovaný oceľový rám. Celá súprava je teda pevná a robustná a skvele vzdoruje klimatickým vplyvom. Naviac sa ľahko čistí, má veľkú výdrž a môžete ju pokojne používať každý deň. Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky priamo vyzývajú k príjemnej relaxácii. Sedacia súprava má odľahčenú a modulárnej konštrukcii, takže ju môžete bez námahy presúvať a prestavovať.
Poznámka: Odporúčame ratanovú súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:čierna / čiernačierna / krémovo bielasivá / tmavosiváhnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 57 cmhĺbka: 69 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery podnožky:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 19000.000g |