Záhradná sedacia súprava 3 ks kov / látka Sivohnedá taupe
1177.70 €
Do obchodu
Ukazuje sa, že pohovka v tvare písmena L je dokonalá nielen v obývacej izbe. Hliníkový záhradný roh je toho najlepším príkladom! Tento elegantný a praktický... Celý popis
Popis
Ukazuje sa, že pohovka v tvare písmena L je dokonalá nielen v obývacej izbe. Hliníkový záhradný roh je toho najlepším príkladom! Tento elegantný a praktický kus nábytku bude originálnym a funkčným doplnkom, ktorý bude skvelý nielen na záhrade, ale aj na terase, terase a dokonca aj na väčšom balkóna.
Naša rohová pohovka je nielen krásna, ale aj veľmi pohodlná a praktická. Ľahká, ale odolná konštrukcia ľahko pojme niekoľko ľudí. Tento kus nábytku je najlepšou voľbou pre tých, ktorí milujú záhradné párty a trávia čas vonku s priateľmi.
Farba:antracit / siváantracit / taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:hliník / látka / sklo
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 50 cmvýška: 43 cm
hrúbka dosky: 5 mm
Celkové rozmery pohovky:šírka: 280 cmhĺbka: 209 cmvýška: 68 cm
Rozmery jedného dielu:šírka: 209 cmhĺbka: 71 cmvýška: 68 cm
šírka sedu: 196 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 33,5 cm
výška operadla: 34 cm
Rozmery podušiek:2x poduška na sedadlo: 195 x 60 x 10 cm4x poduška na operadlo: 73 x 33 x 14 cm2x poduška: 49 x 33 x 14 cm
Balenie obsahuje:1x stôl2x pohovkapoduškydoska na stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 34 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 43 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| VÝŠKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 209 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 196 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 47000.000g |