Záhradná sedacia súprava 3 ks DOROTA Dekorhome Čierna
236.00 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali. S našou sadou kresiel a stolčeku si môžete dopriať pohodová slnečná popoludní... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali. S našou sadou kresiel a stolčeku si môžete dopriať pohodová slnečná popoludní alebo príjemné letné večery s priateľmi!
Súpravu tvorí odolný PE ratan a rám z práškovo lakovanej ocele. Je teda pevná, pevná a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Nábytok sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ho vonku pokojne používať deň čo deň. PE ratan je totiž vhodný do každého počasia. Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky priamo zvádza k príjemnému odpočinku. Na konferenčný stolík si môžete odkladať jedlo a pitie, aby ste ho mali pekne po ruke. Celú sedaciu súpravu je možné navyše bez námahy presúvať, kam práve potrebujete, pretože má ľahký a modulárny dizajn.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:béžová / hnedá / antracitčierna / hnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / eukalyptus s povrchom, ktorý vyzerá ako teak
Rozmery stola:šírka: 70 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Rozmery kresla:šírka: 76 cmhĺbka: 67 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 34 cm
hrúbka podušiek: 5 cmrozmer vankúše na chrbát: 60 x 45 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| DEKOR | Antracit |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 67 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 27000.000g |