Záhradná sedacia súprava 3 ks DIANA Dekorhome
189.00 €
Do obchodu
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový... Celý popis
Popis
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový latkový dizajn nábytku vnesie na vašu záhradu, terasu alebo verandu rustikálne kúzlo.
Záhradný nábytok je zhotovený z masívneho akáciového dreva, je preto mimoriadne odolný a výborne vzdoruje rozmarom počasia. V kombinácii s husto polstrovanými poduškami vám navyše táto súprava na terasu poskytne maximálne pohodlie. Môžete ju tiež kombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si tak záhradnú sedaciu súpravu podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.Farba:hnedá / krémová / sivá
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 60 cmhĺbka: 65 cmvýška: 65 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 29 / 35 cm (bez podušky / s poduškou)
rozmery podušky na sedák: 54 x 58,5 x 6 cmrozmery vankúša za chrbát: 40 x 40 x 10 cm
Rozmery stolíka:šírka: 90 cmhĺbka: 55 cmvýška: 35 cm
Rozmery taburetu:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 29 cm
Hmotnosť:23 kg
Balenie obsahuje:1x pohovka1x podnožka1x stolík1x poduška na operadlo2x poduška na sedák
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| Hmotnosť | 23000.000g |