Záhradná sedacia súprava 3 ks BARBORA Dekorhome Krémová
324.30 €
Do obchodu
Táto sada záhradného posedenia je ideálna voľba pre chvíle odpočinku na čerstvom vzduchu alebo rozprávění s rodinou a priateľmi. Vyžaruje z nej rustikálne... Celý popis
Popis
Táto sada záhradného posedenia je ideálna voľba pre chvíle odpočinku na čerstvom vzduchu alebo rozprávění s rodinou a priateľmi. Vyžaruje z nej rustikálne kúzlo a atraktívne doplní vašu záhradu, terasu alebo balkón atď.
Táto sada je vyrobená z vysoko kvalitnej masívnej akácie, tropického tvrdého dreva, ktoré je klimaticky odolné a má veľmi dlhú životnosť. Nábytok na terasu je napustený olejom, takže získal teplú farbu, ľahko sa čistí a udržiava. Na konferenčný stolík si môžete v dosahu ruky odkladať občerstvenie, nápoje alebo časopisy atď. Balenie tiež obsahuje silne vystuženým podušku na sedadlo a operadlo pre maximálne pohodlie pri sedení.
Túto sadu je možné kombinovať s ďalšími produktmi v našom obchode, aby si zákazník mohol zostaviť vlastný sedaciu súpravu.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 29 cm
Rozmery kresla:šírka: 68 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
hrúbka poudšek: 6 / 10 cm
Rozmery taburetu:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 29 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 29 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 25000.000g |