Záhradná sedacia súprava 2ks VERONIKA Dekorhome Čierna
114.60 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s pohodlnou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s pohodlnou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Nábytok je vyrobený z odolného PE ratanu a má rám z práškovo lakovanej ocele. Je teda pevný, pevný a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Sedacia súprava sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ju vonku používať deň čo deň, pretože PE ratan vzdoruje všetkým klimatickým podmienkam. Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky priamo zvádzajú k príjemnému odpočinku. A nohy si navyše môžete natiahnuť na podnožku pre ešte viac pohodlia. Celú sedaciu súpravu je možné navyše bez námahy presúvať, kam práve potrebujete, pretože má ľahký a modulárny dizajn.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:hnedá / krémovásivá / antracitováčierna / krémováčierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery podnožky:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:14,5 kg
Balenie obsahuje:1 x rohová pohovka1 x podnožka2 x poduška na sedák2 x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 14500.000g |