Záhradná sedacia súprava 2ks LENKA Dekorhome Krémová
320.70 €
Do obchodu
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový... Celý popis
Popis
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový latkový dizajn nábytku vnesie na vašu záhradu, terasu alebo verandu rustikálne kúzlo.
Záhradný nábytok je zhotovený z masívneho akáciového dreva, je preto mimoriadne odolný a výborne vzdoruje rozmarom počasia. V kombinácii s husto polstrovanými poduškami vám navyše súprava poskytne maximálne pohodlie. Môžete ju tiež kombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si tak záhradnú sedaciu súpravu podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo / textil (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
výška sedu: 30 cm
túžba podušky: 6 cm
Rozmery stolíka:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:28,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,2 kg |
| HĹBKA | 68 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 28200.000g |