Záhradná sedacia súprava 2 ks TEREZA Dekorhome Krémová
253.50 €
Do obchodu
Táto záhradná sedacia súprava kombinuje štýl a funkčnosť a je designovaná pre celoročné vonkajšie použitie. Záhradná pohovka a stôl sú vyrobené z masívnej... Celý popis
Popis
Táto záhradná sedacia súprava kombinuje štýl a funkčnosť a je designovaná pre celoročné vonkajšie použitie.
Záhradná pohovka a stôl sú vyrobené z masívnej akácie, tvrdého dreva s hustou kresbou. Krásne navrhnutá sada nábytku je stabilná, má dlhú životnosť a atraktívny vzhľad. Vynikajúce remeselné spracovanie a krásna kresba dreva dávajú každému kusu unikátny charakter. Na drevenú stolovú dosku môžete pohodlne a na dosah ruky servírovať nápoje a občerstvenie. Husto polstrované podušky ponúkajú optimálne pohodlie. Môžete ich skombinovať s ďalšími kusmi nábytku, a vytvoriť si tak svoje vlastné záhradné posedenie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Ukladanie: Pokiaľ je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodovzdorným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 63 cmhĺbka: 63 cmvýška: 60 cm
túžba podušky: 10 cm
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 25 cm
Hmotnosť:22,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 22,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 22800.000g |