Záhradná sedacia súprava 2 ks DOROTA Dekorhome Béžová
336.80 €
Do obchodu
Užite si so svojou rodinou a priateľmi preslnené odpočinkové popoludnie alebo letný večer na terase, záhrade či verande s touto sadou pohovky a stolíka!... Celý popis
Popis
Užite si so svojou rodinou a priateľmi preslnené odpočinkové popoludnie alebo letný večer na terase, záhrade či verande s touto sadou pohovky a stolíka!
Záhradná sedacia súprava má rám z práškovo lakovanej ocele a odolného PE ratanu, takže je pevná, robustná a ľahko sa čistí. Silne polstrované podušky a mimoriadne hlboké moderné sedáky vám pri sedení zaistia úplné pohodlie. Konferenčný stolík vám zase príde vhod na odkladanie občerstvenia a nápojov, aby ste ich mali na dosah ruky. Súprava má ľahký a modulárny design, nie je teda problém ju presúvať po celej záhrade a prispôsobiť ju akémukoľvek prostrediu.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:béžová / čiernačierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / eukalyptus s povrchom, ktorý vyzerá ako teak
Rozmery pohovky:šírka: 165 cmhĺbka: 67 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Rozmery stolíka:šírka: 70 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:25,2 kg
Balenie obsahuje:1 x pohovka1 x stolík2x poduška na sedák4x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,2 kg |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 25200.000g |