Záhradná sedacia súprava 2 ks BARBORA Dekorhome Krémová
154.00 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná sedacia súprava kombinuje štýl a funkčnosť a je určená na vonkajšie použitie po celý rok. Súprava pohoviek z masívneho akáciového dreva... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná sedacia súprava kombinuje štýl a funkčnosť a je určená na vonkajšie použitie po celý rok.
Súprava pohoviek z masívneho akáciového dreva je pevná, robustná a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, takže je vhodné na vonkajšie použitie. Polstrovaný sedák a podušky na operadlo poskytujú pri sedení maximálne pohodlie. Na pevnú stolovú dosku si môžete odkladať nápoje a občerstvenie.
Tento set môžete skombinovať s ďalšími dostupnými modulárnymi segmentmi, a vytvoriť si tak vlastné záhradné posedenie!
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
túžba podušky: 6 cm
Rozmery stolíka:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 29 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 17000.000g |