Záhradná sedacia súprava 2 ks akácie / látka Dekorhome Sivá
335.80 €
Do obchodu
Set dreveného záhradného posedenia zaujme svojím vintage štýlom a je špeciálne designovaný pre vašu záhradu, terasu alebo iné vonkajšie bývanie. Set... Celý popis
Popis
Set dreveného záhradného posedenia zaujme svojím vintage štýlom a je špeciálne designovaný pre vašu záhradu, terasu alebo iné vonkajšie bývanie.
Set záhradného nábytku je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovou úpravou, je stabilná a má dlhú životnosť. Konferenčný stolík z masívnej drevenou stolovou doskou s lamelovým dizajnom poslúži ako perfektný odkladacia plocha pre vaše občerstvenie, misy s ovocím, dekoratívne predmety a ďalšie nevyhnutnosti. Podušky na sedadlo a vankúš za chrbát prispievajú k pohodlnému posedenie, rovnako ako operadlo a lakťovej opierky.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 119 cmhĺbka: 67 cmvýška: 83 cm
šírka sedu: 110 cmvýška sedu: 34 cm
hrúbka podušiek na sedadlo: 6 cmhrúbka podušiek na operadlo: 15 cm
Rozmery stola:šírka: 102 cmhĺbka: 50 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:23,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA STOLA | 43 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 23,4 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 67 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 102 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 119 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 23400.000g |