Záhradná sedacia súprava 2-dielna antracit Dekorhome
441.30 €
Do obchodu
Naša hliníková sedacia súprava v sebe spája štýl s funkčnosťou a pomôže vám vytvoriť ideálne miesto, kde môžete odpočívať a užívať si voľného času v úplnom... Celý popis
Popis
Naša hliníková sedacia súprava v sebe spája štýl s funkčnosťou a pomôže vám vytvoriť ideálne miesto, kde môžete odpočívať a užívať si voľného času v úplnom pohodlí.Záhradná sedacia súprava má modulárny dizajn, čo znamená, že môžete jednotlivé diely kombinovať v rôznych konfiguráciách, ako sa vám zachce.Nábytok je vyrobený z hliníka, takže skvele odoláva počasie, a hoci je robustný, zachováva si nízku hmotnosť. Bez námahy ho teda presuniete, kam práve potrebujete.Súčasťou balenia sú aj silne polstrované podušky na sedáky a vankúše za chrbát, ktoré vám pri sedení zaistí maximálne pohodlie.Zostavenie záhradné súpravy je jednoduché.Poznámka: Odporúčame sedaciu súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.Farba:antracitRozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 70 cmvýška: 64,5 cmvýška sedu: 32 cmRozmery jedného dielu:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 64,5 cmMateriál:hliník / 100% polyester s penovou výplňouBalenie obsahuje:2 x rohová pohovka2 x poduška na sedák2 x vankúš za chrbátHmotnosť:12 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL | Polyester |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA | 70 cm |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| VÝŠKA | 64,5 cm |
| Hmotnosť | 12100.000g |