Záhradná sedacia súprava 12 ks JAROSLAVA Dekorhome Čierna / biela
1570.80 €
Do obchodu
Táto módna 12dielna záhradná sedacia súprava z polyratanu predstavuje skvelý doplnok pre vaše vonkajšie bývanie. So svojim decentným a štýlovým dizajnom... Celý popis
Popis
Táto módna 12dielna záhradná sedacia súprava z polyratanu predstavuje skvelý doplnok pre vaše vonkajšie bývanie. So svojim decentným a štýlovým dizajnom vnesie na vašu terasu, balkón či záhradu nádych modernej elegancie.
Sedacia súprava na terasu je vyrobená z vodeodolného PE ratanu, takže toho veľa vydrží a je vhodná na každodenné vonkajšie používanie.
Práškovo lakované oceľové rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu. Silne polstrované a mäkké podušky poskytujú optimálne pohodlie pri vašom vonkajšom posedení. Tento moderný záhradný nábytok je možné rozložiť a usporiadať rôznymi spôsobmi tak, aby zapadol do vášho vonkajšieho priestoru, čo vám umožní pekne sa porozprávať s rodinou či priateľmi na vašej útulnej terase, záhrade, dvore, pri bazéne alebo kdekoľvek inde.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémovo bielahnedá / červenáhnedá / zelenásivá / antracitovásivá / modráčierna / krémovo bielačierna / modráčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester) / plast / sklo
Rozmery rohovej / stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60,5 cm
šírka sedu: 70 cmhĺbka sedu: 63 cmvýška sedu: 30 cm
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:96 kg
Balenie obsahuje: 1x stôl, 7 x stredová pohovka, 4 x rohová pohovka, 11 x poduška na sedák, 15 x vankúš za chrbát
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 96 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 7 x středový díl pohovky |
| OBSAH SETU | 15 x poduška na opěradlo |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 96000.000g |