Záhradná sedacia súprava 10 LUCIE Dekorhome Sivá
1177.70 €
Do obchodu
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený na celoročné... Celý popis
Popis
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený na celoročné používanie vonku.
Pretože je vyrobená z nepremokavého PE ratanu, odolného voči poveternostným vplyvom, dá sa táto sedacia súprava ľahko čistiť, je vysoko odolná a vhodná na každodenné použitie. Sedacia súprava je opatrená robustnými oceľovými rámami, ošetrenými práškovým lakom, ktoré sú vysoko odolné. Má tiež nízku hmotnosť a je modulárna, takže je dokonale prispôsobivá a môžete ju ľahko premiestňovať podľa svojich potrieb. Silné vyberateľné matrace sú veľmi pohodlné.
Poznámka: Odporúčame vám súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:čierna / krémovo bielahnedá / krémovo bielasivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stolíka:šírka: 74 cmhĺbka: 74 cmvýška: 26 cm
Rozmery taburetu:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 26 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 52,5 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 52,5 cm
Materiál:PE (polyetylénový) ratan / oceľ s práškovým nástrekom / sklo / látka (100% polyester)
Hmotnosť:89,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 5x rohová pohovka, 3x stredová pohovka, 1x taburet, 1x čajový stolík, 9x poduška na sedák, 13x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 3x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 9x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 5x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 13x poduška na operadlo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 52,5 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| HMOTNOSŤ | 89,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 89180.000g |