Záhradná sedacia / jedálenská súprava 4 ks Dekorhome Sivá
478.20 €
Do obchodu
Táto štýlová a funkčná jedálenská zostava z polyratanu sa stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy. Je vyrobená z robustnej ocele s práškovým... Celý popis
Popis
Táto štýlová a funkčná jedálenská zostava z polyratanu sa stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Je vyrobená z robustnej ocele s práškovým nástrekom a vysoko kvalitného PE ratanu, ktorý je veľmi odolný. Silné odnímateľné podušky sú maximálne pohodlné. Konferenčný stolík so špeciálnym zdvíhacím dizajnom má sklenenú dosku, takže sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Stolík sa dá zdvihnúť do výšky jedálenského stola a taktiež vám poskytne úložný priestor navyše pod svojou doskou, ktorý môžete použiť na knihy, snacky a pod.
Poznámka: Poznámka: Odporúčame sedaciu súpravu v daždi, snehu alebo mraze prikryť.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováčierna / krémováantracit / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľový rám s práškovým nástrekom / sklo / polyratan / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 108 cmhĺbka: 57 cmvýška: 28 - 60 cm
Rozmer pohovky:šírka: 125 cmhĺbka: 69 cmvýška: 63 cm
šírka sedu: 108 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu (bez podušky): 25 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery taburetu:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 32 cm
Hmotnosť:35 kg
Balenie obsahuje: 1 x pohovku, 1 x konferenčný stolík, 2 x taburet, 3 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA STOLA | 28 cm |
| VÝŠKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 108 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 50 cm |
| HĹBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 69 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 125 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 108 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 63 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 34620.000g |