Záhradná rozkladacia pohovka HELENA Dekorhome Tmavosivá
317.20 €
Do obchodu
Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa na tejto pôvabnej drevenej pohovke, ktorá je ako stvorená pre vnútorné i vonkajšie priestory! Lavica je vyrobená z masívneho... Celý popis
Popis
Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa na tejto pôvabnej drevenej pohovke, ktorá je ako stvorená pre vnútorné i vonkajšie priestory!
Lavica je vyrobená z masívneho akciového dreva, takže je veľmi stabilná a odolná. Vzhľadom na naolejovaný povrch sa veľmi ľahko čistí pomocou navlhčenej handričky. Táto multifunkčná lavička sa dá rozložiť a používať ako lehátko. Môžete sa na ňom uvelebiť so šálkou kávy a vychutnať si zaslúžený odpočinok. Hrubé podušky navyše poskytujú mimoriadne pohodlné posedenie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováhnedá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 122 cmhĺbka: 66 cmvýška: 68,5 cm
výška sedu: 29 cmhrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Rozmery po rozložení:šírka: 122 cmhĺbka: 118 cmvýška: 68,5 cm
Hmotnosť:24,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica, 2 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,8 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| VÝŠKA | 68,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 24800.000g |