Záhradná rohová pohovka DITA Dekorhome Sivá
183.70 €
Do obchodu
Táto drevená čiastková rohová sedačka / kreslo kombinuje štýl a funkčnosť a je navrhnutá pre vonkajšie používanie po celý rok. Rohová pohovka je vyrobená z... Celý popis
Popis
Táto drevená čiastková rohová sedačka / kreslo kombinuje štýl a funkčnosť a je navrhnutá pre vonkajšie používanie po celý rok.
Rohová pohovka je vyrobená z masívneho akáciového dreva, takže je pevná a robustná. Vzhľadom na olejovú povrchovú úpravu je vhodná na vonkajšie použitie. Polstrovaný sedák a podušky na operadle poskytujú maximálne pohodlie pri sedení. Dá sa skombinovať s ďalšími dostupnými modulárnymi segmentmi, takže si môžete vytvoriť vlastné záhradné posedenie!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62,5 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:13,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x rohová pohovka, 1 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA | 62,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 13500.000g |