Záhradná rohová pohovka DITA 2 ks Dekorhome Krémová
435.40 €
Do obchodu
Táto sada drevených čiastkových rohových sedačiek kombinuje štýl a funkčnosť a je navrhnutá na vonkajšie použitie po celý rok. Rohová pohovka je vyrobená z... Celý popis
Popis
Táto sada drevených čiastkových rohových sedačiek kombinuje štýl a funkčnosť a je navrhnutá na vonkajšie použitie po celý rok.
Rohová pohovka je vyrobená z masívneho akáciového dreva, takže je pevná a robustná a vzhľadom na olejovú povrchovú úpravu je vhodná na vonkajšie použitie. Polstrovaný sedák a podušky na operadle poskytujú maximálne pohodlie pri sedení. Dá sa skombinovať s ďalšími dostupnými modulárnymi segmentmi, takže si môžete vytvoriť vlastné záhradné posedenie!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:sivá / hnedáhnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62,5 cm
hrúbka podsedáku: 6 cmhrúbka vankúša za chrbát: 15 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 22000.000g |