Záhradná rohová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome Sivá
157.10 €
Do obchodu
Tieto rohové pohovky vám poskytnú ideálne miestečko, kde môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na... Celý popis
Popis
Tieto rohové pohovky vám poskytnú ideálne miestečko, kde môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Rohová sedačka má rám z práškovo lakovanej ocele opletený PE ratanom, takže toho veľa vydrží a ľahko sa čistí. Nohy z masívneho eukalyptového dreva zase prispievajú k lepšej odolnosti a stabilite. Podušky vám pri odpočinku zaistia maximálne pohodlie. Ich poťahy sú opatrené zipsami, aby sa vám ľahšie dávali dole a prali. Pohovka má ľahký a modulárny dizajn, je preto úplne flexibilná a dá sa bez problémov presúvať tak, aby zapadla do každého prostredia.
Poznámka: Odporúčame záhradnú sedačku za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžila.
Farba:sivá / hnedáčierna / hnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / masívne eukalyptové drevo
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 64,5 cmhĺbka: 64,5 cmvýška: 67 cm
hĺbka sedu: 55,5 cmvýška sedu: 32 cmhrúbka podsedáku: 5 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| HĹBKA | 64,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22000.000g |