Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome Krémová
394.40 €
Do obchodu
Skrášlite okolí svojho domu a vytvorte si tu príjemné miesto, kde sa budete môcť posedieť a kochať sa okolím. Ak si na záhrade, terase alebo balkóne chcete... Celý popis
Popis
Skrášlite okolí svojho domu a vytvorte si tu príjemné miesto, kde sa budete môcť posedieť a kochať sa okolím. Ak si na záhrade, terase alebo balkóne chcete užiť trochu zábavy, alebo si so svojou rodinou a priateľmi odpočinúť, potom je pre vás táto dvojmiestna lavica ako stvorená.Relaxačná pohovka je starostlivo vyrobená z masívneho akáciového dreva s teakovým vzhľadom.Je robustná, má dlhou životnosťou a je vhodná pre vonkajšie použitie. Silné polstrované podušky na sedadlo a operadlo poskytujú extra pohodlie pre váš oddych.Povrch napustený olejom sa ľahko čistí vlhkou handričkou.Zostavenie pohovky je jednoduché.Farba:prírodná akácie / krémováprírodná akácie / tmavosiváVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný. Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cmhrúbka podušiek: 10 cmMateriál:masívne akáciové drevo s teakovým vzhľadom / textil (100% polyester)Balenie obsahuje:1 x pohovka2 x poduška2 x vankúš za chrbátHmotnosť:23,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 23300.000g |