Záhradná pohovka SOFIA Dekorhome Sivá
422.10 €
Do obchodu
Dvojmiestna záhradná pohovka s mäkkými poduškami vyniká svojim elegantným dizajnom a je skvelým doplnkom na vašu záhradu, verandu alebo terasu. Môžete sa na... Celý popis
Popis
Dvojmiestna záhradná pohovka s mäkkými poduškami vyniká svojim elegantným dizajnom a je skvelým doplnkom na vašu záhradu, verandu alebo terasu. Môžete sa na nej rozprávať s rodinou a priateľmi alebo sa len tak užívať pekného počasia.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového dreva, ktoré je vyzreté, vysušené v peci a potom jemne a dohladka obrúsené. Toto tvrdé drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je zďaleka najvhodnejším materiálom na výrobu záhradného nábytku. Jedná sa o skvelú voľbu, ak si chcete zaobstarať vonkajšiu výbavu, ktorá vám vydrží slúžiť dlhé roky.
Husto polstrované podušky na sedák a operadlo vám zaručia maximálne pohodlie. Brúsený povrch sa ľahko čistí navlhčenou handričkou. Pohovka je flexibilná a dá sa jednoducho presúvať z miesta na miesto, takže vám umožňuje vytvárať ľubovoľné konfigurácie podľa vašich predstáv.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze / látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 66 cmhĺbka: 66 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 62,5 cmhĺbka sedu: 62,5 cmvýška sedu: 31 cm
hrúbka podsedáka: 5 cmhrúbka vankúša za chrbát: 15 cm
Hmotnosť:23,5 kg
Balenie obsahuje:2 x rohová pohovka2 x poduška na sedák4 x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 23,5 kg |
| HĹBKA | 66 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| HĹBKA SEDU | 62,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 62,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 23500.000g |