Záhradná pohovka so stolíkom LALIT Tempo Kondela Hnedá
181.80 €
Do obchodu
Radi trávite čas na čerstvom vzduchu, ale nemôžete si dovoliť kvôli priestoru veľký ratanový set? LALIT je elegantnÁ 2-miestna pohovka, ktorá sa zmestí nielen... Celý popis
Popis
Radi trávite čas na čerstvom vzduchu, ale nemôžete si dovoliť kvôli priestoru veľký ratanový set? LALIT je elegantnÁ 2-miestna pohovka, ktorá sa zmestí nielen na záhradu, ale aj na balkón či terasu. Je moderná a praktická.Vyrobená je z umelého ratanu v hnedej alebo sivej farbe. Elegantným ho robia aj vankúše v krémovej alebo sivej farbe, poťah je snímateľný a vodeodolný. Možné je prať ho v práčke.Uprostred pohovky je stolík s vrchnou doskou z tvrdeného skla, pre odloženie šálky kávy, alebo pohári vína.Farba:hnedá / krémovásivá / siváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelý ratan / oceľ / tvrdené sklo / látkaRozmery pohovky:šírka: 131 cmhĺbka: 60 cmvýška: 82 cm
výška nohy: 20 cmhrúbka vankúša: 5 cm
šírka sedu: 46 cmhĺbka sedu 49 cmvýška sedu: 38 cm
šírka opierky chrbta: 46 cmvýška opierky chrbta: 46 cmRozmery stolíka:šírka: 25 cmhĺbka: 51 cmHmotnosť:20 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 25 cm |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| ŠÍRKA | 131 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 51 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 131 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 20000.000g |