Záhradná pohovka so stolíkom a poduškami 2 ks akácie Dekorhome Svetlozelená
196.90 €
Do obchodu
Vychutnajte si svoju šálku čaju do poslednej kvapky s týmto rustikálnym dreveným bistro setom. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade... Celý popis
Popis
Vychutnajte si svoju šálku čaju do poslednej kvapky s týmto rustikálnym dreveným bistro setom. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade alebo na terase zaujme na prvý pohľad.
Stôl aj stoličky sú zhotovené z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou, takže sú mimoriadne stabilné a robustné. Odolná stolná doska a spodná polička sa skvele hodí na odkladanie hrnčekov, kníh a ďalších menších predmetov. Operadlá a podrúčky kresielok vám potom zaistia príjemné posedenie a relaxáciu. Vzhľadom na jeho olejovaný povrch sa nábytok navyše ľahko čistí vlhkou handričkou. Podušky dodávajú väčšie pohodlie. Každá poduška je opatrená dvoma pármi šnúrok pre pevné uchytenie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlo modráhnedá / tmavo modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / tmavo zelenáhnedá / sivá hnedá / antracithnedá / sivohnedá taupehnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 159 cmhĺbka: 61 cmvýška: 92 cm
hĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 44 cm
rozmery podušky: 50 x 50 x 7 cm
Hmotnosť:19,7 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x pohovka so stolíkom, 2 x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 92 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 159 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 19,7 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlozelená |
| Hmotnosť | 19700.000g |