Záhradná pohovka s taburetom polyratan / látka Dekorhome Hnedá
451.20 €
Do obchodu
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený na celoročné... Celý popis
Popis
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený na celoročné používanie vonku.
Pretože je vyrobená z nepremokavého PE ratanu, odolného voči poveternostným vplyvom, dá sa táto sedacia súprava ľahko čistiť, je vysoko odolná a vhodná na každodenné používanie. Sedacia súprava je opatrená robustnými oceľovými rámami, ošetrenými práškovým lakom, ktoré sú vysoko odolné. Má tiež nízku hmotnosť a je modulárna, takže je dokonale prispôsobivá a môžete ju ľahko premiestňovať podľa svojich potrieb.
Táto multifunkčná zostava môže byť použitá ako 2-miestna pohovka, rozkladacia pohovka pre 2 osoby alebo 2-miestna pohovka s taburetom, ktorá bude vyhovovať všetkým vašim potrebám. Operadlo je možné jednoducho sklopiť a premeniť tak pohovku na lôžko. A čo viac, taburet môže byť uložený pri nepoužívaní pod pohovkou na ušetrenie miesta.
Táto súprava je dodaná s vysoko komfortným, silne polstrovaným sedákom a zadnými vankúšmi. Obliečky na vankúše sú odnímateľné a prateľné.
Balenie obsahuje dvojmiestnu pohovku, taburet a tri vankúše. Taburet môže byť použitý samostatne alebo ho môžete uložiť pod pohovku.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:hnedá / krémovásivá / tmavosiváčierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľový rám s práškovým nástrekom / PE ratan / látka 100% polyester
Rozmery pohovky v rozloženom stave:šírka: 123 cmhĺbka: 117 cmvýška: 66 cm
Rozmery pohovky v nerozloženom stave:šírka: 123 cmhĺbka: 62 cmvýška: 86 cm
šírka sedu: 108 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 34 cm
Rozmery taburetu:šírka: 109 cmhĺbka: 63 cmvýška: 31 cm
Hmotnosť:24,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x dvojsedačka, 1 x taburet, 1 x poduška na operadlo, 2 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA | 123 cm |
| ŠÍRKA | 109 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| HĹBKA | 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,8 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 108 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 24820.000g |