Záhradná pohovka prírodný ratan / látka Dekorhome Prírodná
563.60 €
Do obchodu
Táto ratanová pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Vďaka kvalitnému materiálu z pravého ratanu sa pohovka ľahko... Celý popis
Popis
Táto ratanová pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Vďaka kvalitnému materiálu z pravého ratanu sa pohovka ľahko čistí, je odolná a je vhodná na každodenné použitie. Má robustný drevený rám, ktorý je vysoko odolný a stabilný. Silné podušky sedákov a operadiel a vankúšiky sú veľmi prispôsobivé a ich snímateľné poťahy sa dajú prať. Široké podrúčky navyše zvyšujú pohodlie pri sedení.
Dodávka zahŕňa jednu trojmiestnu pohovku, tri polstre na sedáky, dva polstre na operadlá a dva vankúšiky.Farba:siváprírodné
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:prírodný ratan kubu / masívne mangovníkové drevo / látka
Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 80 cmvýška: 61 cm
šírka sedu: 158 cmhĺbka sedu: 75 cmvýška sedu: 30 cm
výška operadla: 31 cm
hrúbka podušky: 10 cmhrúbka vankúša za chrbát: 6 cmhrúbka vankúša: 5 cm
Hmotnosť:38 kg
Balenie obsahuje:1x pohovka3x poduška na sedák2x poduška na operadlo2x vankúš
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 75 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 158 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Prírodná |
| Hmotnosť | 37950.000g |