Záhradná pohovka prírodný ratan Dekorhome Hnedá
445.90 €
Do obchodu
Jednoduchá 2-miestna pohovka je skvelá voľba pre relaxáciu a užívanie si príjemného počasia, zdriemnutie alebo rozprávanie s rodinou alebo priateľmi. Kreslo v... Celý popis
Popis
Jednoduchá 2-miestna pohovka je skvelá voľba pre relaxáciu a užívanie si príjemného počasia, zdriemnutie alebo rozprávanie s rodinou alebo priateľmi. Kreslo v elegantnom dizajne sa perfektne hodí do každej obývačky.
Táto sedačka je vyrobená z prírodného ratanu, takže je odolná a ľahko sa čistí. Priložené podušky a vankúše poskytujú maximálne pohodlie, takže sa môžete po náročnom dni úplne uvoľniť. Pohovka je ideálna pre rodinné filmové večery, hranie videohier, čítanie alebo sledovanie televízie.Farba:hnedásiváprírodné
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:prírodný ratan / plátno
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 84 cmvýška: 90,5 cm
Hmotnosť:26,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Plátno |
| VÝŠKA | 90,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,8 kg |
| HĹBKA | 84 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 26800.000g |