Záhradná pohovka polyratan Dekorhome Sivá
396.40 €
Do obchodu
Naše 2-miestna záhradná pohovka so štýlovým a praktickým dizajnom bude dokonalým miestom pre oddych na záhrade, balkóne alebo terase. Pohovka je vyrobená z... Celý popis
Popis
Naše 2-miestna záhradná pohovka so štýlovým a praktickým dizajnom bude dokonalým miestom pre oddych na záhrade, balkóne alebo terase.
Pohovka je vyrobená z klimaticky odolného PE ratanu, ktorý sa ľahko čistí a udržiava.
Pohovka má tiež stabilný a robustný rám s práškovým nástrekom a je vybavená silnými a mäkkými poduškami, vďaka čomu Vám poskytne maximálne pohodlie. Pohovku môžete tiež ľahko presúvať, pretože jej konštrukcia je ľahká.
Poznámka: Odporúčame kreslo v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:čiernasiváVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / oceľ
Rozmery:šírka: 124 cmhĺbka: 68 cmvýška: 77 cm
šírka sedu: 113 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 35 cm
výška podrúčiek od zeme: 55/60 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 13 cm
Hmotnosť:19,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,2 kg |
| HĹBKA | 68 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 113 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 19200.000g |