Záhradná pohovka polohovacia D9599 Dekorhome
141.20 €
Do obchodu
Štýlová záhradná pohovka premení vašu záhradu, balkón alebo zimnú záhradu na skutočnú oázu pohody. Podrúčky je možné sklopiť v niekoľkých jednoduchých krokoch... Celý popis
Popis
Štýlová záhradná pohovka premení vašu záhradu, balkón alebo zimnú záhradu na skutočnú oázu pohody. Podrúčky je možné sklopiť v niekoľkých jednoduchých krokoch a premeniť tak útulnú záhradnú lavicu na pohodlné lehátko.
Polstrovaný vankúš s hrúbkou 5 - 7 cm a dva veľké vankúše zaisťujú mäkké sedenie. Pokiaľ sa zašpiní, môžete poťahy zložiť a vyprať v práčke na 30°C .
Dve podrúčky sú fixované 2 zarážkami a zaisťujú tak pevné sedenie a uvoľnené opieranie.
Polyratan odolný voči poveternostným vplyvom je odolný voči nečistotám, UV žiareniu a ľahko sa čistí. Pozinkovaný oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje obzvlášť vysokú stabilitu.
Farba:čierna / krémové poťahy
Materiál:umelý ratan / pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom / 100% polyester
Rozmery:šírka: 153 / 176 cmhĺbka: 56 cmvýška: 81 cm
Nosnosť:240 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 81 cm |
| NOSNOSŤ | 240 kg |
| HĹBKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 176 cm |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |