Záhradná pohovka GARDENA 2S Halmar
221.50 €
Do obchodu
Záhradná pohovka GARDENA 2S je vyrobená z umelého ratanu a konštrukcia je z ocele lakované čiernou farbou.Súčasťou balenia je aj sivá poduška a 2x farebný... Celý popis
Popis
Záhradná pohovka GARDENA 2S je vyrobená z umelého ratanu a konštrukcia je z ocele lakované čiernou farbou.Súčasťou balenia je aj sivá poduška a 2x farebný vankúš.Možno dokúpiť kreslo a stolík GARDENA a vytvoriť tak krásny záhradný set.Farba:čierna / prírodná / viacfarebnáMateriál:umelý ratan / oceľ s práškovým nástrekom / látkaRozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 58 cmvýška: 71 cmvýška sedu: 38 cmNosnosť:200 kgHmotnosť:15,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,2 kg |
| HĹBKA | 58 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| Hmotnosť | 15200.000g |