Záhradná pohovka BARBORA Dekorhome Tmavosivá
239.60 €
Do obchodu
Táto drevená 2-miestna záhradná pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a je dizajnovaná pre vonkajšie použitie po celý rok. Záhradná pohovka s masívnym dreveným... Celý popis
Popis
Táto drevená 2-miestna záhradná pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a je dizajnovaná pre vonkajšie použitie po celý rok.
Záhradná pohovka s masívnym dreveným akáciovými rámom je pevná, robustná a má dlhú životnosť.
Drevo je napustené olejom, takže je vhodné pre vonkajšie použitie.
Polstrovaný sedák a podušky na operadlo poskytujú maximálne pohodlie pri sedení.
Pohovka sa skladá z čiastkových kusov, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať s ďalšími dostupnými modulárnymi segmenty a vytvoriť si záhradné posedenie podľa vlastného návrhu!
Farba:prírodná akácie / krémováprírodná akácie / tmavo sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Rozmery jednotlivých rohových pohoviek:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Rozmer podušky na sedák:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmhrúbka: 6 cm
Rozmer podušky na operadlo:šírka: 58/68 cmhĺbka: 35 cmhrúbka: 10 cm
Hmotnosť:23,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x poduška na sedadlo, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| HMOTNOSŤ | 23,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 23800.000g |