Záhradná pohovka 4 ks BARBORA Dekorhome Sivá
542.80 €
Do obchodu
Na našej 4-miestne záhradné sedačke si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásneho počasia, zdriemnuť si alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Jej... Celý popis
Popis
Na našej 4-miestne záhradné sedačke si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásneho počasia, zdriemnuť si alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Jej nadčasový dizajn vnesie na vašu záhradu, terasu, balkón či do obývačky rustikálne kúzlo.
Rám sedacej súpravy z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, a preto je táto sedacia súprava vhodná pre vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky na sedadlá a operadlá sú silne polstrované, a poskytujú úžasné pohodlie pri sedení. Unikátny modulárny dizajn vám umožňuje všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery rohové pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Hmotnosť:43 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 42800.000g |