Záhradná pohovka 3ks LENKA Dekorhome Krémová
518.40 €
Do obchodu
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový... Celý popis
Popis
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový latkový dizajn nábytku vnesie na vašu záhradu, terasu alebo verandu rustikálne kúzlo.
Záhradný nábytok je zhotovený z masívneho akáciového dreva, je preto mimoriadne odolný a výborne vzdoruje rozmarom počasia. V kombinácii s husto polstrovanými poduškami vám navyše súprava poskytne maximálne pohodlie. Môžete ju tiež kombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si tak záhradnú sedaciu súpravu podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo / textil (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
výška sedu: 30 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery podnožky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:40,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1x podnožka2x stredová pohovka3x poduška na sedák2x vankúš na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 40,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| HĹBKA | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 40500.000g |