Záhradná pohovka 3ks HELENA Dekorhome Krémová
462.70 €
Do obchodu
Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa na tejto pôvabnej drevenej lavičke, ktorá je ako stvorená pre vnútorné aj vonkajšie priestory! Lavica je vyrobená z masívneho... Celý popis
Popis
Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa na tejto pôvabnej drevenej lavičke, ktorá je ako stvorená pre vnútorné aj vonkajšie priestory!
Lavica je vyrobená z masívneho akciového dreva, takže je veľmi stabilná a odolná. Vzhľadom na naolejovaný povrch sa veľmi ľahko čistí pomocou navlhčenej handričky. Táto multifunkčná lavička sa dá rozložiť a používať ako lehátko. Môžete sa na ňom uvelebiť so šálkou kávy a vychutnať si zaslúžený odpočinok. Hrubé podušky navyše poskytujú mimoriadne pohodlné posedenie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovášedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo / textil (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 179 cmhĺbka: 66 / 118 cmvýška: 68,5 cm
výška sedu: 29 cm
Hmotnosť:37,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1x lavica3x poduška na sedák3x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ŠÍRKA | 179 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 118 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 37,8 kg |
| VÝŠKA | 68,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 37800.000g |