Záhradná pohovka 3 ks ZUZANA Dekorhome Čierna
158.40 €
Do obchodu
S touto záhradnou sedacou súpravou môžete v kľude odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.... Celý popis
Popis
S touto záhradnou sedacou súpravou môžete v kľude odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Sedacia súprava na terasu má rám z práškovo lakovanej ocele potiahnutý PE ratanom, takže toho veľa vydrží a ľahko sa čistí. Nohy z masívneho eukalyptového dreva zase prispievajú k lepšej odolnosti a stabilite. Podušky vám pri odpočinku poskytnú maximálne pohodlie. Ich poťahy sú opatrené zipsami, aby sa vám ľahšie dávali dole a prali. Vzhľadom k ľahkej konštrukcii z PE ratanu je možné súpravu bez problémov presúvať.
Poznámka: Odporúčame záhradnú sedaciu súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžila čo najdlhšie.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / masívne eukalyptové drevo s olejovaným povrchom / látka (100% polyester)Rozmery rohovej pohovky:šírka: 64,5 cmhĺbka: 64,5 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 55,5 cmhĺbka sedu: 55,5 cmvýška sedu: 32 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Rozmery podnožky:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 32 cm
Hmotnosť:21,8 kg
Dodávané v demonte.
Obsah setu:1x rohová pohovka2x taburet3x poduška na sedák2x vankúš na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| HMOTNOSŤ | 21,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 21800.000g |