Záhradná pohovka 3 ks NATAŠA Dekorhome Sivá
462.70 €
Do obchodu
Táto záhradná sedacia súprava dokonale kombinuje funkčnosť a štýl a je perfektným miestom, kde môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, na... Celý popis
Popis
Táto záhradná sedacia súprava dokonale kombinuje funkčnosť a štýl a je perfektným miestom, kde môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, na chvíľku sa zdriemnuť alebo rozprávať s rodinou a priateľmi.
Záhradný nábytok je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a je vhodný na každodenné použitie. Navyše má pevnú konštrukciu a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Priložené podušky sú čalúnené 100% polyesterom a husto polstrované, zaistí vám preto mäkké a príjemné posedenie. Sedacia súprava má ľahký a modulárny dizajn, je teda úplne flexibilná a dá sa bez námahy presúvať tak, aby zapadla do každého prostredia. Môžete ju tiež skombinovať s ďalšími čiastkovými segmentmi, a vytvoriť si tak vlastnú záhradnú súpravu podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 66 cmhĺbka: 68,5 cmvýška: 62 cm
Rozmery podnožky:šírka: 66 cmhĺbka: 66 cmvýška: 20 cm
Hmotnosť:32,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1x podnožka2x stredová pohovka3x poduška na sedák2x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| ŠÍRKA | 68,5 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 32800.000g |