Záhradná pohovka 3 ks JANA Dekorhome Sivá
883.00 €
Do obchodu
Táto kompaktná a pohodlná sedacia súprava sa stane dominantou vašej terasy, záhrady alebo dvora. Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového dreva,... Celý popis
Popis
Táto kompaktná a pohodlná sedacia súprava sa stane dominantou vašej terasy, záhrady alebo dvora.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a dohladka obrúsené. Toto tvrdé drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je zďaleka najvhodnejším materiálom na výrobu záhradného nábytku. Ide preto o skvelú voľbu, ak si chcete zaobstarať záhradnú výbavu, ktorá vám vydrží slúžiť po mnoho rokov. Husto polstrované podušky na sedáky a operadlá poskytujú maximálne pohodlie. V kombinácii s ďalšími sedačkami ponúka súprava nekonečné množstvo konfigurácií, ktoré vyhovejú všetkým vašim potrebám a priestorovým možnostiam.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:jemne obrúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze / textil (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
hrúbka podsedáka: 5 cmhrúbka vankúša za chrbát: 15 cm
Rozmery podnožky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 31 cm
Hmotnosť:43 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 43000.000g |