Záhradná pohovka 2 ks IRENA Dekorhome Čierna
188.90 €
Do obchodu
S touto záhradnou pohovkou pre 2 osoby môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, na chvíľku si zdriemnuť alebo sa rozprávať s rodinou a... Celý popis
Popis
S touto záhradnou pohovkou pre 2 osoby môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, na chvíľku si zdriemnuť alebo sa rozprávať s rodinou a priateľmi.
Záhradná pohovka je vyrobená z masívneho borovicového dreva, takže je pevná a stabilná. O vaše pohodlie sa postarajú dodané podušky. Táto vonkajšia sedačka má modulárny dizajn, je teda úplne flexibilná a môžete ju bez námahy presúvať tak, aby zapadla do každého prostredia. Dá sa tiež kombinovať s ďalšími modulárnymi segmentmi, ktoré nájdete v rozbaľovacej ponuke. Perfektný spôsob, ako si vytvoriť sedaciu súpravu podľa svojich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodné drevo / krémováprírodné drevo / sivásivá / antracithnedá / krémováčierna / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívna borovica / textil (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 127 cmhĺbka: 63,5 cmvýška: 28,5 cm
rozmery podušky na sedák: 60 x 60 x 5 cm (Š x H x T)
Hmotnosť:21,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 21,4 kg |
| HĹBKA | 63,5 cm |
| VÝŠKA | 28,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 21400.000g |