Záhradná lavica teak / látka Dekorhome Béžová
287.40 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná lavička s úhľadným a zároveň praktickým dizajnom pôvabne oživí vaše obytné priestory! Skvele sa hodí dovnútra aj von. Nábytok je... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná lavička s úhľadným a zároveň praktickým dizajnom pôvabne oživí vaše obytné priestory! Skvele sa hodí dovnútra aj von.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov na výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Vzhľadom na latkový dizajn sa táto lavica ľahko čistí a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Priložená poduška navyše predstavuje viac než len praktickú pomôcku – zapôsobí aj ako nápadný dekoratívny prvok.
Farba:hnedá / béžováhnedá / krémováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlo modráhnedá / tmavo modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / tmavo zelenáhnedá / siváhnedá / antracitováhnedá / taupehnedá / čiernahnedá / vzor kvietokhnedá / biela - červená (kocka)hnedá / sivá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:teakové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:11,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Potlač |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,3 kg |
| DEKOR | Teakové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 11280.000g |