Záhradná lavica teak Dekorhome 180 cm
283.70 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná lavička v jednoduchom a pritom praktickom prevedení posunie vaše obytné priestory na vyššiu úroveň! Skvele sa hodí aj do interiéru.... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná lavička v jednoduchom a pritom praktickom prevedení posunie vaše obytné priestory na vyššiu úroveň! Skvele sa hodí aj do interiéru.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov na výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne teakové drevo
Rozmery:šírka: 114 / 120 / 150 / 170 / 180 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Výber šírky lavice zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:9,8 / 10,7 / 12,9 / 13,6 / 14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 12,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| HMOTNOSŤ | 10,7 kg |
| HMOTNOSŤ | 13,2 kg |
| HMOTNOSŤ | 13,6 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 120 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 114 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 170 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| Hmotnosť | 13150.000g |