Záhradná lavica so stolíkom Dekorhome Sivá
191.10 €
Do obchodu
Táto záhradná lavica je štýlová, ale zároveň aj praktická. Sami uvidíte, ako vašej záhrade pristane. Záhradná lavička je vyrobená z práškovo lakovanej ocele,... Celý popis
Popis
Táto záhradná lavica je štýlová, ale zároveň aj praktická. Sami uvidíte, ako vašej záhrade pristane.
Záhradná lavička je vyrobená z práškovo lakovanej ocele, výborne teda odoláva vplyvom počasia a má dlhú životnosť. Unavené ruky si môžete pohodlne oprieť o dve zaoblené kovové podrúčky. Stolík uprostred lavičky je perfektný na servírovanie občerstvenia a nápojov.
Odpočívajte a užívajte si svoje voľné chvíle na tejto krásnej lavičke!
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Farba:čiernasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery lavice:šírka: 125 cmhĺbka: 53 cmvýška: 84 cm
hĺbka sedu: 36 cmvýška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od zeme: 63 cm
Hmotnosť:14,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Kov |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14500.000g |