Záhradná lavica s úložným prostotrem akáciové drevo Dekorhome
291.50 €
Do obchodu
Tieto drevené úložná lavica vyžaruje rustikálne šarm, ktorý báječne oživí vašu domácnosť alebo záhradu. Lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva a je... Celý popis
Popis
Tieto drevené úložná lavica vyžaruje rustikálne šarm, ktorý báječne oživí vašu domácnosť alebo záhradu.
Lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva a je pevná a vysoko odolná. Veľký úložný priestor pod sedadlom vám poskytne veľa miesta na ukladanie rôznych predmetov pre vašu domácnosť, ktoré tak budete mať na dosah ruky a prehľadne usporiadané. Podrúčky a operadlo spolu s priloženou poduškou na sedák prispievajú k mimoriadnemu pohodliu lavice. Montáž je jednoduchá.
Farba:hnedá / biela
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 63 cmvýška: 84 cm
výška sedu: 43 cmvýška podrúčiek: 62 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |