Záhradná lavica s poduškou eukalyptus Dekorhome Zelená
260.40 €
Do obchodu
Táto lavica z masívneho eukalyptového dreva je opatrená poduškou a dodá vášmu vonkajšiemu bývaniu nádych prírodného kúzla! Stane sa dominantou vašej záhrady,... Celý popis
Popis
Táto lavica z masívneho eukalyptového dreva je opatrená poduškou a dodá vášmu vonkajšiemu bývaniu nádych prírodného kúzla! Stane sa dominantou vašej záhrady, terasy alebo dvora.
Záhradná lavička je zhotovená z masívneho eukalyptového dreva, takže je odolná a stabilná. Jej ergonomický tvar vám pri sedení zaručí optimálne pohodlie. Olejovaný povrch je možné ľahko očistiť navlhčenou handričkou. Poduška navyše prispieva k väčšiemu pohodliu. Každá z nich je opatrená dvoma pármi šnúrok, za ktoré ich môžete k svojej drevenej lavici bezpečne pripevniť.
Farba:krémovábéžováčervenávínovásvetlozelenázelenásvetlomodrámodrásivohnedá taupesiváantracitčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne eukalyptové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 60 cmvýška: 89 cm
šírka sedu: 140 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 cm
výška podrúčiek od zeme: 64 cm
rozmery podušky: 150 x 50 x 7 cm
Hmotnosť:23,3 kg
Balenie obsahuje:1x lavica1x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,3 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 140 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 23300.000g |