Záhradná lavica s poduškou 157 cm Dekorhome Svetlo modrá
248.70 €
Do obchodu
Vytvorte si na dvore príjemné posedenie v krásnom prostredí s touto drevenou záhradný lavicou a užívajte si okolie! Záhradná lavička s vyrezávanou ruží... Celý popis
Popis
Vytvorte si na dvore príjemné posedenie v krásnom prostredí s touto drevenou záhradný lavicou a užívajte si okolie!
Záhradná lavička s vyrezávanou ruží uprostred operadla je perfektný akcent pre vašu záhradu. Lavička je vyrobená z masívneho akáciového dreva, a preto je robustný, má dlhú životnosť a je vhodná pre vonkajšie použitie. Operadlo a lakťovej opierky zvyšujú komfort pri sedení na lavičke. Zaoblené podrúčky dodávajú lavičke elegantný vzhľad. Tvrdé drevo príjemne zmäkčí dodané poduška pre extra pohodlie. Je vyrobená zo 100% polyesteru s vodovzdornou povrchovou úpravou. Každá poduška má 2 sady šnúrok, ktorými ju môžete pevne upevniť k lavičke.
Doprajte si vytúžený relax vďaka tejto krásnej záhradnej lavičke!
Farba:krémovábéžováčervenásvetlomodrámodrátmavozelenásivohnedá taupesiváantracit
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovaným povrchom / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 157 cmhĺbka: 45 cmvýška: 82,5 cm
výška sedu: 42 cm
rozmery podušky: 150 x 50 x 4 cm
Hmotnosť:16,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Antracit |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 16,4 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 157 cm |
| VÝŠKA | 82,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo modrá |
| Hmotnosť | 16570.000g |