Záhradná lavica s poduškou 135 cm Dekorhome Vínová
283.40 €
Do obchodu
Naša drevená kráľovská záhradné lavice je perfektná voľba, ak si na záhrade, terase alebo na balkóne chcete užiť trochu zábavy a odpočinku so svojou rodinou a... Celý popis
Popis
Naša drevená kráľovská záhradné lavice je perfektná voľba, ak si na záhrade, terase alebo na balkóne chcete užiť trochu zábavy a odpočinku so svojou rodinou a priateľmi.
Táto záhradná lavička je vyrobená z masívneho akáciového dreva, takže je stabilný a robustný. Vonkajšia lavička je vybavená operadlom a opierkami pre extra pohodlie vo vašich chvíľach odpočinku. Tvrdé drevo príjemne zmäkčí priložená poduška. Poduška má dve sady šnúrok, ktorými ju môžete pevne upevniť na lavičku.
Farba:krémovábéžováčervenávínovásvetlo zelenázelenátyrkysovátmavo modrásivohnedá taupesiváantracitčiernasivá kockačerveno-biela kockavzor kvety
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 135 cmhĺbka: 55 cmvýška: 95 cm
hĺbka sedu: 51 cmvýška sedu: 43 cm
výška podrúčiek: 66 cm
rozmery podušky: 120 x 50 x 3 cm
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Antracit |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 16000.000g |