Záhradná lavica s poduškou 120 cm Dekorhome Tmavo zelená
181.40 €
Do obchodu
Táto záhradná drevená skladacia lavica je nadčasovým doplnkom do vašej záhrady. Záhradná lavička je vyrobená z masívneho akáciového dreva, a preto je... Celý popis
Popis
Táto záhradná drevená skladacia lavica je nadčasovým doplnkom do vašej záhrady.
Záhradná lavička je vyrobená z masívneho akáciového dreva, a preto je robustný, má dlhú životnosť a je vhodná pre vonkajšie použitie. Operadlo a lakťovej opierky zvyšujú komfort pri sedení na lavičke. Drevenú lavičku môžete ľahko zložiť, ak potrebujete ušetriť miesto, keď ju práve nepoužívate.
Tvrdé drevo príjemne zmäkčí dodané poduška pre extra pohodlie. Je vyrobená zo 100% polyesteru s vodovzdornou povrchovou úpravou. Každá poduška má 2 sady šnúrok, ktorými ju môžete pevne upevniť k lavičke.
Doprajte si vytúžený relax vďaka tejto krásnej záhradnej lavičke!
Farba:krémovábéžováčervenávínovásvetlomodrámodrátmavozelenásivohnedá taupesiváantracitčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovaným povrchom / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 89 cm
šírka sedu: 110 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 42 - 44 cm
výška podrúčiek od zeme: 63 - 68 cm
rozmer podušky: 120 x 50 x 7 cm
Hmotnosť:14,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| SKLADACIE | Áno |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 14500.000g |