Záhradná lavica s poduškou 120 cm Dekorhome Sivá
354.20 €
Do obchodu
Tieto drevené záhradné lavice je štýlová, ale zároveň aj praktická. Sami uvidíte, ako bude vašej záhrade pristane. Nábytok je zhotovený z extrémne odolného... Celý popis
Popis
Tieto drevené záhradné lavice je štýlová, ale zároveň aj praktická. Sami uvidíte, ako bude vašej záhrade pristane.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov pre výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Záhradná lavica má rafinovaný vzhľad, s ktorým krásne zapadne na každú záhradu alebo terasu. A ak si chcete vytvoriť romantické posedenie v záhrade vidieckeho domčeku alebo u idylického záhradného jazierka, jedná sa o perfektnú voľbu. Priložená poduška navyše nie je len praktickou pomôckou - zapôsobí tiež ako nápadný dekoratívny prvok.
Farba:krémováčervenávínovámodrásvetlozelenázelenásivohnedá taupesiváčiernaantracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 62,5 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 cm
výška podrúčiek od zeme: 67 cm
Rozmery podušky:šírka: 120 cmhĺbka: 50 cmhrúbka: 7 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| HĹBKA | 62 cm |
| DEKOR | Antracit |
| DEKOR | Teakové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 19040.000g |