Záhradná lavica s poduškou 112 cm Dekorhome Čierna
210.70 €
Do obchodu
Táto masívna drevená záhradná lavica má ako praktický, tak elegantný dizajn, ktorým pôsobivo skrášli a oživí vaše vonkajšie bývanie! Nábytok je zhotovený z... Celý popis
Popis
Táto masívna drevená záhradná lavica má ako praktický, tak elegantný dizajn, ktorým pôsobivo skrášli a oživí vaše vonkajšie bývanie!
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov pre výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Záhradná lavica má rafinovaný vzhľad, s ktorým krásne zapadne na každú záhradu alebo terasu. A ak si chcete vytvoriť romantické posedenie v záhrade vidieckeho domčeku alebo u idylického záhradného jazierka, jedná sa o perfektnú voľbu. Priložená poduška navyše nie je len praktickou pomôckou - zapôsobí tiež ako nápadný dekoratívny prvok.
Farba:antracitsivákrémovábéžovásvetlo modrázelenáčervenáčiernahnedá taupevínovámodrálimetková
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 112 cmhĺbka: 55 cmvýška: 94 cm
šírka sedu: 82 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 45 cm
Rozmer podušky:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmhrúbka: 7 cm
Hmotnosť:13,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x záhradná lavica, 1 x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DEKOR | Teakové drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 82 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 13500.000g |